Odšťavňovač ovoce

Pijete rádi džusy? Chcete zlepšit své zdraví? Uvažujete o koupi odštavňovače? Na každé ovoce a zeleninu se hodí jiný druh odšťavňovače. Proto je dobré si nejdříve promyslet, které suroviny budete zpracovávat. Důležité je i množství surovin, případně počet členů v domácnosti.Výběr vhodného odšťavňovače není tak jednoduchý, jak by se na první pohled zdálo. Všechny přístroje v naší nabídce jsou kvalitní a není pravda, že nejdražší odšťavňovač bude i nejlepší. Všechny odšťavňovače získají z ovoce a zeleniny čerstvou šťávu a přesto je výsledek odlišný.

Zobrazit kompletní nabídku

U nás si můžete vybírat z odstředivých, šnekových nebo ručních odšťavňovačů. Přístroje odstředivého typu fungují tak, že suroviny po vhození rozsekají na jemné kousky, ty následně rozprostřou na jemném sítku a díky odstředivé síle způsobené vysokými otáčkami z nich "vymačkají“ šťávu.

Pokud se rozhodnete pro odstředivku, vyberte si přístroj se dvěma rychlostmi, případně s plynule regulovanými otáčkami. Vysoké otáčky se používají na tvrdou zeleninu, nízké otáčky na vodovější plody, jakými jsou třeba pomeranč, grapefruit nebo meloun.U odstředivek byste se měli při výběru zaměřit na sílu motoru a na velikost vstupního otvoru. "Ideální je velký vstupní otvor o průměru 6,5 centimetru a více, díky kterému nebudete muset suroviny krájet na menší kousky.

Když máte rádi jen šťávy z plodů citrusů, můžete si pořídit mechanický ruční pákový odšťavňovač, který je nejlevnější.Pokud však plánujete připravovat každé ráno pomerančový džus pro celou rodinu, je lepší plně automatický přístroj.

Zobrazit kompletní nabídku

Odšťavňovač ovoce

Odšťavňovač Zelmer

Odšťavňovač Moulinex

Odštavňovač Catler